Yazılım Geliştirme

Hızlı, Tecrübeli, Güvenli.

Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik, özel bir arayüze sahip, yüksek performanslı web tabanlı yazılımlar ve uygulamalar geliştirir; ihtiyaçlarınızla doğru orantılı yazılım tasarımı, planlama ve test işlemleri yaparız.

Web Tabanlı ve Mobil Yazılım Çözümleri.

Kurumsal yazılım geliştirme konusunda sahip olduğumuz çeşitlilik ve tecrübe sayesinde markanızın ihtiyacı olan yazılıma en doğru şekilde ulaşmanızı sağlarız. Burada yapacağımız analiz ve araştırmalar, ihtiyacınız olan yazılıma giden yolda bize ışık tutar.
Mevcut yazılım çözümlerimiz veya talebiniz doğrultusunda sizlere özel olarak geliştirilecek yazılımlarla gücünüze güç katarsınız.

Yazılım Mimarisi ve Uygulama.

Talebiniz doğrultusunda geliştirilecek uygulamalarda ihtiyaçlarınıza uygun modern ve yenilikçi olmak amacımızdır.
Yazılım ekibimizce üretilen projelerin her adımında müşterilerimizle etkileşim halinde oluruz. Bu sayede gerçekten istenilen uygulamayı en kısa sürede sonucuna ulaştırırız.

Rakip Analizi ve Pazar Araştırması.

Sizden aldığımız brief ile oluşturulan temel analizin geliştirilmesi için rakip ve pazar araştırması yapılır. Bu sayede talep ettiğiniz yazılımın kullanıcı deneyiminin (UX) ve tasarımının ilk adımı atılmış olur. Oluşturulacak tasarım hem kullanışlı, hem de kurumsal kimliğe uygundur!

Platformlar ve Yeteneklerimiz.

İhtiyacınız olan ürünü dinledikten sonra yazılım ekibimizin yönlendirmesi ile seçilecek olan doğru yazılım dili ile uygulamanızın geliştirilme aşaması başlar. Ürünün yönetimi ve raporlaması için kendi kontrol paneliniz ile ölçeklenebilir bir yazılım ürünü yaratırız. Setup34 tüm geliştirdiği projelerinde CRM sistemlerine entegre olabilecek kurgular geliştirmektedir.

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...
Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...
TSPB Setup34'ü tercih etti.

TSPB

Kamu kurumu niteliğinde, özdüzenleyici bir meslek kuruluşu olan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, Sermaye Piyasası Kanunu ile 11 Şubat 2001’de kurulmuş ve Nisan 2001’de faaliyete...