Yazılım Geliştirme

Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri

Hızlı, tecrübeli, güvenli.

Yazılım geliştirme

Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik, özel bir arayüze sahip, yüksek performanslı web tabanlı yazılımlar ve uygulamalar geliştirir; ihtiyaçlarınızla doğru orantılı yazılım tasarımı, planlama ve test işlemleri yaparız.

İletişime Geç

Web tabanlı ve mobil yazılım çözümleri.

Kurumsal yazılım geliştirme konusunda sahip olduğumuz çeşitlilik ve tecrübe sayesinde markanızın ihtiyacı olan yazılıma en doğru şekilde ulaşmanızı sağlarız. Burada yapacağımız analiz ve araştırmalar, ihtiyacınız olan yazılıma giden yolda bize ışık tutar.
Mevcut yazılım çözümlerimiz veya talebiniz doğrultusunda sizlere özel olarak geliştirilecek yazılımlarla gücünüze güç katarsınız.

Yazılım Mimarisi ve Uygulama
Talebiniz doğrultusunda geliştirilecek uygulamalarda ihtiyaçlarınıza uygun modern ve yenilikçi olmak amacımızdır.
Yazılım ekibimizce üretilen projelerin her adımında müşterilerimizle etkileşim halinde oluruz. Bu sayede gerçekten istenilen uygulamayı en kısa sürede sonucuna ulaştırırız.

Rakip Analizi ve Pazar Araştırması
Sizden aldığımız brief ile oluşturulan temel analizin geliştirilmesi için rakip ve pazar araştırması yapılır. Bu sayede talep ettiğiniz yazılımın kullanıcı deneyiminin (UX) ve tasarımının ilk adımı atılmış olur. Oluşturulacak tasarım hem kullanışlı, hem de kurumsal kimliğe uygundur!

Platformlar ve Yeteneklerimiz
İhtiyacınız olan ürünü dinledikten sonra yazılım ekibimizin yönlendirmesi ile seçilecek olan doğru yazılım dili ile uygulamanızın geliştirilme aşaması başlar. Ürünün yönetimi ve raporlaması için kendi kontrol paneliniz ile ölçeklenebilir bir yazılım ürünü yaratırız. Setup34 tüm geliştirdiği projelerinde CRM sistemlerine entegre olabilecek kurgular geliştirmektedir.

İletişime Geç