Web Tasarım ve Uygulama

Güçlü, basit, uyumlu.

Kullanıcı dostu web tasarım ve uygulama

Potansiyel müşterilerinizi markanızla etkileşime geçirmeye teşvik edecek, pazarlama stratejinize uygun kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar geliştirir, en son teknoloji ve işlevleri içeren mobil uyumlu çözümler üretiriz.

Kullanıcı Deneyim Tasarımı (UX).

Markanızın yeni bir yüze mi ihtiyacı var?

Setup34 olarak yapacağımız analizlerle markanızın ihtiyacı olan web sitesini tasarlarız. Burada öncelikli hedefimiz marka kimliğine uygun, yenilikçi ve modern bir tasarım yaratmaktır.

Site ve tasarımın geliştirilmesinin tüm aşamalarında özellikle kullanıcı deneyimleri (UX Design) dikkate alınarak kullanıcı dostu bir tasarım yaratırız.

Her Daim Kreatif

Site, sosyal medya tasarımları, kurumsal kimlik çalışmalarınız…

Hepsinde hedef kitlenizin beğenisi oldukça önemlidir. Biz, hedef kitlenizin algısına önem vererek tüm tasarım ihtiyaçlarınızda farklı yaklaşımlar geliştirip kreatifliği ön planda tutarız.

Seo Dostu

Tüm tasarım ve kodlama süreçlerimizde arama motoru dostu site tasarımı hedefleriz.

Tüm Kontrol Sizde

Sağladığımız yönetim paneliyle, oluşturulan web sitesinin kontrolü, yine tamamen sizin elinizde olacaktır.

Tüm Cihazlara Uyumlu

Web site konusunda sahip olduğumuz tecrübe ve gelişmiş kodlamayla üretilen siteler, tüm web tarayıcılarına ve mobil cihazlara uyumludur.

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

DRD Setup34'ü tercih etti.

DRD Filo Kiralama

1998 yılından itibaren Türkiye Filo Kiralama sektörüne öncülük eden DRD Filo Kiralama, dijitale ve kurumsal iletişime verdiği önemle birlikte dijital pazarlama faaliyetleri için Setup34'ü...
Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...
Deriden.com.tr Setup34'ü tercih etti.

Deriden

Deriden 1981 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Fiziksel mağazalarının dışında eticaret mağazasında da büyüme hedefi olan...