Sosyal Medya Yönetimi

Strateji, İçerik, Başarı. Etkili Sosyal Medya Yönetimi.

Sosyal medyada hedef kitlenize nereden ulaşabileceğinizi en iyi şekilde belirler, etkileşim kurar ve dönüşüm gerçekleştirmenizi sağlarız. İçerik takvimlerinizi oluşturur, yaratıcı kampayalarla hedef kitlenizin sesinizi duymasını sağlar ve performansla ilgili önemli metrikleri gösteren raporlar hazırlarız.

Sosyal Medya Stratejisi

Markanızın Hedefi, Bizim Çizeceğimiz Stratejiyi Belirler.

Dijital Pazarlama’nın en temel dinamiklerinden olan sosyal medya; hem erişimin gücüyle hem değişim hızıyla hem de diğer mecralara oranla düşük bütçe ve hızlı sonuç elde etmesiyle günümüzde markaların kesinlikle varlığını sürdürmesi gereken bir alan…

Setup34 Digital Agency; bu baş döndüren dijital gelişmeleri takip eden, doğru strateji geliştiren ve uygulayan, markanın hedef kitlesini yakalayan ve o kitleyi hep canlı tutan alanında uzman ekibiyle markanızın sosyal medyadaki gücü için çalışır.

Sosyal Medya Stratejisi Oluşturma

Strateji Oluşturmak İlk İşimiz.

Sizin amacınız bizim çizeceğimiz stratejiyi belirler. Markanın kurumsal duruşuyla eşdeğer bir sosyal medya strateji planı oluştururuz. Burada en önemli amacımız markamızın öncelikli ihtiyacını karşılamaktır. Markanızın sosyal medyada var olma ihtiyaçlarınız değiştikçe bizim strateji planımızda güncellenecektir.

Doğru İçerik Kraldır!

Biz bu anlayışı biraz değiştirdik. Her içerik değil, doğru içerik kraldır! Markanız ile tanıştık, sizi dinledik ve anladık, olması ve olmaması gerekenleri tespit ettik… Sıra geldi en can alıcı nokta olan, içerik oluşturmaya. Sizin kimliğinize uygun sosyal medya platformlarında, markanızı dijitale yansıtan ve hedef kitlenizle birebir iletişime geçeceğiniz yaratıcı içerikler oluştururuz. Sizin tercihinize göre aylık veya haftalık içerik planları oluştururuz. İçerikleri yaratıcı görsel, gif ve videolarla zenginleştirerek onayınıza sunarız ve operasyonu başlatırız!

Kriz ile Baş Etmeyi Biliriz!

Bazen bir yanlış anlaşılma, bazen de bir hata… Markanızın itibarını sarsabilir. Biz sadece böyle şanssızlıklar olduğunda değil sizinle çalışmaya başladığımız andan itibaren bir kriz planı oluştururuz. Olası krizleri ele alır, olmuş olan krizlerden de ders çıkarırız.

Sosyal Medyada Başarı, Analiz Edebilmektir!

Sosyal medya bizim için sadece paylaşım veya takipçi arttırdığımız bir alan değil. Aynı zamanda markanızın nerede olduğunu, hedef kitleye daha iyi nasıl hitap edeceğini analizlerle belirliyoruz. Haftalık ve aylık olarak sunduğumuz sosyal medya raporlarıyla sizi doğru bilgilendirmeyi çok seviyoruz!

Sosyal medya ajansı arayışı içindeyseniz sizin için buradayız!

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

TSPB Setup34'ü tercih etti.

TSPB

Kamu kurumu niteliğinde, özdüzenleyici bir meslek kuruluşu olan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, Sermaye Piyasası Kanunu ile 11 Şubat 2001’de kurulmuş ve Nisan 2001’de faaliyete...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...
Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...