Burası

Setup34 Digital!

Markanızın ihtiyaçlarını iyi analiz ederek raporlarla geliştirilebilir ürünler yaratır, iletişim odaklı pazarlama stratejisi ile hedef kitlenize daha yakın olmanızı sağlarız.

Setup34 Hakkımızda

Setup34 Digital.

Hakkımızda

2013 yılında başladığımız dijital pazarlama dünyasındaki yolculuğumuz bugün farklı sektörlerden birçok marka ile büyüyerek devam ediyor.

Setup34 Digital olarak, iş birliği yaptığımız markaların dijital dönüşümlerini hayata geçiriyor, onları dijital geleceğe hazırlıyoruz.

Teknolojik altyapımız ve gelişen teknolojileri yakından takip eden deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınız olan dijital dönüşüm stratejinizi belirleyerek planlamanızı yapıyoruz.

Marka kimliğinizi öne çıkartacak yenilikçi çözümler ve yaratıcı fikirlerimizle sonuç odaklı işler üreterek memnuniyetinizi garantiliyoruz.

İş dünyası hızla dijitalleşirken haliyle değişim de kaçınılmaz oluyor.

Bu süreçte markanızın tüm dijital süreçlerini tek bir çatı altında toplayacak profesyonel bir iş ortaklığı için biz hazırız.

HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Yönetimi

En iyi içeriği, en doğru hedef kitleye ulaştırarak markanızı sosyal medyada yönetiyoruz. Pazarlama stratejinizi dijital dünyaya uygun yaratıcı fikirlerimizle birleştiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web site optimizasyonu, anahtar kelime ve rekabet analizi, özgün içerik yazımı ile birlikte SEO trafiğinizi yükseltiyor, dönüşüm oranlarınızı kalıcı olarak artırıyoruz.

Reklam ve Medya Planlama

Google ve Meta partner ajansı olarak, dijital dünyadaki bilinirliğinizi, etkileşim ve dönüşüm oranlarınızı optimize edilmiş bütçelerle hedefleyip planlıyoruz.

+18

Yıllık
tecrübe

+450

Yönetilen
marka

+1000

Tamamlanan
proje

Son Dönem Çalışmalarımız

Kosifler Turizm Setup34'ü seçti.

Kosifler Turizm Yatırımcılık

Kosifler Şirketler Grubu, 1945 yılından itibaren inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin en saygın şirketlerindendir. Kosifler Turizm, turizm sektörünün...
TSPB Setup34'ü tercih etti.

TSPB

Kamu kurumu niteliğinde, özdüzenleyici bir meslek kuruluşu olan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, Sermaye Piyasası Kanunu ile 11 Şubat 2001’de kurulmuş ve Nisan 2001’de faaliyete...
Deriden.com.tr Setup34'ü tercih etti.

Deriden

Deriden 1981 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Fiziksel mağazalarının dışında eticaret mağazasında da büyüme hedefi olan...