Google Ads Reklamcılığı

Strateji, Makine Öğrenimi, Hedef Kitleye Ulaşma.

Google Ads Ajansı olarak, marka hedefinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak reklam stratejinizi çizeriz. Reklam dünyasının karmaşıklığını biliyor, bunu markalarımıza en basit en anlaşılır şekilde anlatıyoruz. Sizin için en doğru reklam stratejisini birlikte belirleyerek dijital etkileşiminizi ve dönüşümlerinizi artıyoruz.

Google Ads Ajansı

Stratejinin Ötesinde, Hedef Odaklı Planlama.

Markanızı önce biz, sonra hedef kitlemize en doğru şekilde anlatırız. Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin, sektörünüze özel çözümler sunarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız. Reklamın sadece bir görünürlük aracı olmadığını, aynı zamanda markanızın kendisini anlatacağı bir hikaye olduğunu çok iyi biliyoruz.

Google Analytics Veri Analizi

Verilere Dayalı Raporlama.

Analitik becerilerimizle, reklam stratejinizi şekillendirirken verileri merkeze alıyoruz. Hedef kitlenizin davranışlarını ve eğilimlerini anlayarak, reklam kampanyalarınızı daha etkili ve odaklı hale getiriyoruz. Bu da sadece maliyetlerinizi azaltmanıza değil, aynı zamanda yatırımınızın geri dönüşünü artırmanıza yardımcı oluyor.

Markalarımızla Bir Takım Gibi Çalışıyoruz.

İşbirliği, başarımızın temel taşıdır. Siz işinizi en iyi şekilde biliyorsunuz, biz ise reklam dünyasının dinemiklerini. Bir araya geldiğimizde, güçlü bir takım oluşturuyoruz. Sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve stratejilerimizi buna göre şekillendiriyoruz.

Eğer siz de işinizi dijital dünyada reklamlarla en üst seviyeye taşımayı düşünüyorsanız, Google Partner Ajansı olarak tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak ve hedeflerinize ulaşmak için buradayız.

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

DRD Setup34'ü tercih etti.

DRD Filo Kiralama

1998 yılından itibaren Türkiye Filo Kiralama sektörüne öncülük eden DRD Filo Kiralama, dijitale ve kurumsal iletişime verdiği önemle birlikte dijital pazarlama faaliyetleri için Setup34'ü...
Kosifler Turizm Setup34'ü seçti.

Kosifler Turizm Yatırımcılık

Kosifler Şirketler Grubu, 1945 yılından itibaren inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin en saygın şirketlerindendir. Kosifler Turizm, turizm sektörünün...
Deriden.com.tr Setup34'ü tercih etti.

Deriden

Deriden 1981 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Fiziksel mağazalarının dışında eticaret mağazasında da büyüme hedefi olan...