Google Ads Reklamcılığı

Strateji, Makine Öğrenimi, Hedef Kitleye Ulaşma.

Google Ads Ajansı olarak, marka hedefinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak reklam stratejinizi çizeriz. Reklam dünyasının karmaşıklığını biliyor, bunu markalarımıza en basit en anlaşılır şekilde anlatıyoruz. Sizin için en doğru reklam stratejisini birlikte belirleyerek dijital etkileşiminizi ve dönüşümlerinizi artıyoruz.

Google Ads Ajansı

Stratejinin Ötesinde, Hedef Odaklı Planlama.

Markanızı önce biz, sonra hedef kitlemize en doğru şekilde anlatırız. Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin, sektörünüze özel çözümler sunarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız. Reklamın sadece bir görünürlük aracı olmadığını, aynı zamanda markanızın kendisini anlatacağı bir hikaye olduğunu çok iyi biliyoruz.

Google Analytics Veri Analizi

Verilere Dayalı Raporlama.

Analitik becerilerimizle, reklam stratejinizi şekillendirirken verileri merkeze alıyoruz. Hedef kitlenizin davranışlarını ve eğilimlerini anlayarak, reklam kampanyalarınızı daha etkili ve odaklı hale getiriyoruz. Bu da sadece maliyetlerinizi azaltmanıza değil, aynı zamanda yatırımınızın geri dönüşünü artırmanıza yardımcı oluyor.

Markalarımızla Bir Takım Gibi Çalışıyoruz.

İşbirliği, başarımızın temel taşıdır. Siz işinizi en iyi şekilde biliyorsunuz, biz ise reklam dünyasının dinemiklerini. Bir araya geldiğimizde, güçlü bir takım oluşturuyoruz. Sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve stratejilerimizi buna göre şekillendiriyoruz.

Eğer siz de işinizi dijital dünyada reklamlarla en üst seviyeye taşımayı düşünüyorsanız, Google Partner Ajansı olarak tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak ve hedeflerinize ulaşmak için buradayız.

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...
Deriden.com.tr Setup34'ü tercih etti.

Deriden

Deriden 1981 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Fiziksel mağazalarının dışında eticaret mağazasında da büyüme hedefi olan...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...