Dijital Strateji Yönetimi

Hayal Et, Hedef Belirle, Gerçekleştir.

Setup34 olarak dijital strateji yönetimiyle markanızın, kullanıcı kitlesiyle en verimli şekilde etkileşime geçmesi için çalışıyoruz.

Hedef kitlenizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek için, dijital mecralarda ihtiyaçlarınıza yönelik öneriler sunar, etkili çözümlerle markanızı doğru zamanda doğru yerde konumlandırırız.

Setup34 Dijital Strateji Ajansı

Strateji Doğru Adımlarla Başlar.

Artık markaların dijital dünyada da bir yol göstericiye ihtiyaçları var…

Dijital Strateji Yönetimi; her adımı dikkatle planlanması gereken, doğru analiz ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir.

Setup34 Digital Agency, bir pusula görevi izleyerek markanızın dijital varlığının oluşması ve gelişmesi için uzman stratejistler ile var gücüyle çalışır.

Dijital Strateji

Strateji ve Hedeflerin Güncellenmesi Gerekebilir.

Markanız ile çalışmaya başladığımızda, markanızın şu ana kadar dijital dünyada ne gibi şekillerde var olduğunu araştırırız. Yaptığımız çıkarımlar, atacağımız kalıcı ve doğru adımlar ile strateji haritanızın ilk basamaklarını belirleriz.

Düzenli sunulan raporlar, analizler ve aksiyon haritalarıyla, dijital strateji yönetimini destekleyip geliştirmeye çalışırız.

Hedeflenen ve planlanan stratejiler rakiplerin ve piyasanın hamlelerine göre değişmesi gerekebilir, gündemi yakından takip eden dinamik ekiple aylık güncel stratejilerle yol haritamızı çizeriz.

Dijital Hedefler Değişebilir.

Her zaman doğrudan yana bir ekip olarak “esneklik” dijital strateji yönetimindeki önemli kurallarımızdan biridir. Markanızın geleceği ile ilgili hedefleriniz büyüdükçe biz de dijital dünyada hedeflerinizi belirleriz. Burada en önemli nokta, ulaşılabilir ve gerçekçi olmamızdır. Sunduğumuz hizmetlerle, dilenen esnekliği ve operasyonlardaki rahatlığı sizlere sağlarız.

Analiz, Markanın Dijitaldeki Geleceğini Belirler.

Marka ve rakiplerin analizi, sektör incelemesi, pazar araştırması, hedef kitle analizi, dijital reklam modelleme, tasarım, marketing ve SEO gibi başlıklarda yaptığımız çalışmaları, tecrübemizle birleştirip, markanızın maksimum verimi almasını sağlarız.

Doğru dijital strateji oluşturmak kadar doğru analiz etme yeteneği de olmazsa olmaz kurallarımızdandır!

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Kosifler Turizm Setup34'ü seçti.

Kosifler Turizm Yatırımcılık

Kosifler Şirketler Grubu, 1945 yılından itibaren inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin en saygın şirketlerindendir. Kosifler Turizm, turizm sektörünün...
Deriden.com.tr Setup34'ü tercih etti.

Deriden

Deriden 1981 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Fiziksel mağazalarının dışında eticaret mağazasında da büyüme hedefi olan...
Turyol Setup34'ü tercih etti.

Turyol

Turyol; bünyesinde faaliyet gösteren 60 adet yolcu gemisi, 2 adet yolcu-araç gemisi, 8 adet deniz turizm gemisi, 4 adet hizmet gemisi ve işletmekte olduğu...