Sosyal Medya Reklamcılığı

Strateji, Hedef Kitle ve Etkileşim.

Dijital reklam dünyası hızla değişiyor ve gelişiyor, markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurması ve öne çıkması olmazsa olmaz artık!

Sosyal medya reklam yönetimiyle, makine öğrenimlerinin, hedef kitleyi tanıma süreçlerinin ve markaların bu hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak bilinirlik, etkileşim ve dönüşüm oranlarını artırıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Stratejisi

Sosyal Medya Reklam Stratejisi.

Her markanın sektörüne ve ihtiyaçlarına özel olarak planlanmış bir sosyal medya reklam stratejisi oluşturuyoruz. Hedef kitlenizi anlamak, rekabet analizi yapmak ve belirlenen hedeflere ulaşmak için en uygun sosyal medya platformlarını seçmek üzerine odaklanıyoruz.

Hedef Kitle Analizi.

Markanızın en doğru müşteri kitlesini belirlemek, reklamlarınızın doğru kişilere ulaşmasını sağlamak ve bütçe optimizasyonu, bunların hepsi çok karışık gelebilir. Uzman ekibimizin yönlendirmeleri ile bu karışıklık başarı ve dönüşüm odağına dönüşecek. Demografik yapılar, ilgi alanları ve davranışsal özellikler ile en doğru segmentasyonu yapar ve reklamları yayına alırız.

Reklam Oluşturma ve Kreatif Süreçler.

Görsel ve metin içerikleri kullanıcının dikkatini çekecek ve tamamen özgün içeriklerle oluşturuyoruz. Her platformun teknik özelliklerini, görsel boyutların hedef kitlede yaratacağı etkiyi göz önünde bulundurarak yaratıcı ve etkileyici reklam görselleri tasarlıyoruz.

Sürekli Optimizasyon ve Kontrol.

Kampanyaların performansını yakından izliyor ve veri analizi yaparak stratejilerimizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Hangi reklamların daha iyi performans gösterdiğini anlamak ve buna göre ayarlamalar yapmak, daha iyi sonuçlar elde etmemizi ve bütçeyi çok daha doğru kullanmamızı sağlıyor.

Sosyal Medya Reklamlarını Raporlama ve Analiz.

Kampanyaların başarısını ölçmek için haftalık düzenli raporlar sunuyoruz. Bu raporlar sayesinde harcanan bütçenin geri dönüşünü net bir şekilde görebilir ve gelecekteki stratejileri belirleme konusunda fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Her ayın ilk haftası ise bir önceki ayın verilerini analiz ederek, sonraki ayın stratejisini çiziyoruz

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

TSPB Setup34'ü tercih etti.

TSPB

Kamu kurumu niteliğinde, özdüzenleyici bir meslek kuruluşu olan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, Sermaye Piyasası Kanunu ile 11 Şubat 2001’de kurulmuş ve Nisan 2001’de faaliyete...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...
Turyol Setup34'ü tercih etti.

Turyol

Turyol; bünyesinde faaliyet gösteren 60 adet yolcu gemisi, 2 adet yolcu-araç gemisi, 8 adet deniz turizm gemisi, 4 adet hizmet gemisi ve işletmekte olduğu...