Sosyal Medya Reklamcılığı

Strateji, Hedef Kitle ve Etkileşim.

Dijital reklam dünyası hızla değişiyor ve gelişiyor, markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurması ve öne çıkması olmazsa olmaz artık!

Sosyal medya reklam yönetimiyle, makine öğrenimlerinin, hedef kitleyi tanıma süreçlerinin ve markaların bu hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak bilinirlik, etkileşim ve dönüşüm oranlarını artırıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Stratejisi

Sosyal Medya Reklam Stratejisi.

Her markanın sektörüne ve ihtiyaçlarına özel olarak planlanmış bir sosyal medya reklam stratejisi oluşturuyoruz. Hedef kitlenizi anlamak, rekabet analizi yapmak ve belirlenen hedeflere ulaşmak için en uygun sosyal medya platformlarını seçmek üzerine odaklanıyoruz.

Hedef Kitle Analizi.

Markanızın en doğru müşteri kitlesini belirlemek, reklamlarınızın doğru kişilere ulaşmasını sağlamak ve bütçe optimizasyonu, bunların hepsi çok karışık gelebilir. Uzman ekibimizin yönlendirmeleri ile bu karışıklık başarı ve dönüşüm odağına dönüşecek. Demografik yapılar, ilgi alanları ve davranışsal özellikler ile en doğru segmentasyonu yapar ve reklamları yayına alırız.

Reklam Oluşturma ve Kreatif Süreçler.

Görsel ve metin içerikleri kullanıcının dikkatini çekecek ve tamamen özgün içeriklerle oluşturuyoruz. Her platformun teknik özelliklerini, görsel boyutların hedef kitlede yaratacağı etkiyi göz önünde bulundurarak yaratıcı ve etkileyici reklam görselleri tasarlıyoruz.

Sürekli Optimizasyon ve Kontrol.

Kampanyaların performansını yakından izliyor ve veri analizi yaparak stratejilerimizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Hangi reklamların daha iyi performans gösterdiğini anlamak ve buna göre ayarlamalar yapmak, daha iyi sonuçlar elde etmemizi ve bütçeyi çok daha doğru kullanmamızı sağlıyor.

Sosyal Medya Reklamlarını Raporlama ve Analiz.

Kampanyaların başarısını ölçmek için haftalık düzenli raporlar sunuyoruz. Bu raporlar sayesinde harcanan bütçenin geri dönüşünü net bir şekilde görebilir ve gelecekteki stratejileri belirleme konusunda fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Her ayın ilk haftası ise bir önceki ayın verilerini analiz ederek, sonraki ayın stratejisini çiziyoruz

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...
DRD Setup34'ü tercih etti.

DRD Filo Kiralama

1998 yılından itibaren Türkiye Filo Kiralama sektörüne öncülük eden DRD Filo Kiralama, dijitale ve kurumsal iletişime verdiği önemle birlikte dijital pazarlama faaliyetleri için Setup34'ü...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...