Eticaret Danışmanlığı

Planla, danış, geliştir.

E-ticaret sitenizin dönüşüm değerlerini artıracak çözüm stratejileri

Eticaret Danışmanlığı

Potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilmeniz için stratejiler geliştiriyor; dönüşüm değerinizi artıracak reklam modelleri ve SEO uyumlu ürün girişleriyle e-ticaret siteniz için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Başarı, doğru stratejiler ile gelişir.

Çalıştığımız yüzlerce markanın bilgi birikimi ve tecrübesine dayanarak e-ticaret sitenizin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Yaptığımız analiz ve çalışmaları, satışlarınızı artıracak doğru stratejileri; markanızın başarı skalasını yükseltmek için kullanıyoruz. Dijital pazarınızın gelişimine katkı sağlayacak IT, yaratıcı birim ve medya planlama departmanlarımızla danışmanlık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

E-ticaret sitenize en uygun altyapı

Mevcut sitenizdeki; genel sorunları, sistem hatalarını ve hız problemlerini tespit ediyor; danışman ekibimizle birlikte sitenizin performansını artıracak altyapıları yeniden değerlendiriyor, bütçenize en uygun ve dönüşüm oranlarını artıracak doğru eticaret sitesiyle yola devam ediyoruz.

SEO ve SEM merkezli çalışmalar

Markanızın arama motoru sonuçlarındaki sıralamalarını düzenli olarak kontrol ediyoruz. Kullandığımız reklam modelleri ve kampanyaların sonuçlarını analiz ederek bir sonraki adımımızı belirliyoruz. Doğru SEO ve SEM çalışmaları ile en üst sıralara yükselmenize olanak sağlıyoruz.

Marka performans ölçümü

Danışmanlığınızı kapsayan tüm departmanlarla markanızın dünü ve bugününü kıyaslıyoruz. Attığımız adımların verimliliğini ve doğruluğunu değerlendiriyor; markanızın performans ölçümlerini gerçekleştiriyoruz.

E-ticaret siteniz için bir danışman arayışı içindeyseniz sizler için buradayız!

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...
DRD Setup34'ü tercih etti.

DRD Filo Kiralama

1998 yılından itibaren Türkiye Filo Kiralama sektörüne öncülük eden DRD Filo Kiralama, dijitale ve kurumsal iletişime verdiği önemle birlikte dijital pazarlama faaliyetleri için Setup34'ü...