Eticaret Danışmanlığı

Planla, danış, geliştir.

E-ticaret sitenizin dönüşüm değerlerini artıracak çözüm stratejileri

Eticaret Danışmanlığı

Potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilmeniz için stratejiler geliştiriyor; dönüşüm değerinizi artıracak reklam modelleri ve SEO uyumlu ürün girişleriyle e-ticaret siteniz için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Başarı, doğru stratejiler ile gelişir.

Çalıştığımız yüzlerce markanın bilgi birikimi ve tecrübesine dayanarak e-ticaret sitenizin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Yaptığımız analiz ve çalışmaları, satışlarınızı artıracak doğru stratejileri; markanızın başarı skalasını yükseltmek için kullanıyoruz. Dijital pazarınızın gelişimine katkı sağlayacak IT, yaratıcı birim ve medya planlama departmanlarımızla danışmanlık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

E-ticaret sitenize en uygun altyapı

Mevcut sitenizdeki; genel sorunları, sistem hatalarını ve hız problemlerini tespit ediyor; danışman ekibimizle birlikte sitenizin performansını artıracak altyapıları yeniden değerlendiriyor, bütçenize en uygun ve dönüşüm oranlarını artıracak doğru eticaret sitesiyle yola devam ediyoruz.

SEO ve SEM merkezli çalışmalar

Markanızın arama motoru sonuçlarındaki sıralamalarını düzenli olarak kontrol ediyoruz. Kullandığımız reklam modelleri ve kampanyaların sonuçlarını analiz ederek bir sonraki adımımızı belirliyoruz. Doğru SEO ve SEM çalışmaları ile en üst sıralara yükselmenize olanak sağlıyoruz.

Marka performans ölçümü

Danışmanlığınızı kapsayan tüm departmanlarla markanızın dünü ve bugününü kıyaslıyoruz. Attığımız adımların verimliliğini ve doğruluğunu değerlendiriyor; markanızın performans ölçümlerini gerçekleştiriyoruz.

E-ticaret siteniz için bir danışman arayışı içindeyseniz sizler için buradayız!

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...
Kosifler Turizm Setup34'ü seçti.

Kosifler Turizm Yatırımcılık

Kosifler Şirketler Grubu, 1945 yılından itibaren inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin en saygın şirketlerindendir. Kosifler Turizm, turizm sektörünün...
Deriden.com.tr Setup34'ü tercih etti.

Deriden

Deriden 1981 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Fiziksel mağazalarının dışında eticaret mağazasında da büyüme hedefi olan...