Eposta Pazarlama

Oluştur, Segment Et, Raporla! 

Eposta Listesi Oluşturma

Eposta pazarlamanın en önemli noktası, kaliteli bir email veritabanı listesine sahip olmaktır. İzinli veritabanı oluştururken, kayıt formu, iletişim dili, iys (İleti Yönetim Sistemi) entegrasyon süreçlerine kadar yanınızdayız.

Eposta pazarlama ajansı olarak tüm mailing süreçlerinde yanınızdayız.

Eposta Pazarlama Ajansı

Mailing İçerik Oluşturma

Her segment için özelleştirilmiş ve ilgi çekici içerikler oluşturmak önemlidir. Bu içerikler, promosyonlar, ürün haberleri, blog gönderileri, eğitici materyaller veya müşteri hikayeleri gibi farklı türlerde olabilir. Tüm içerik süreci ve planması içerik ekibimize emanet.

Kampanya Planlaması

Mailinglerinizin gönderim sıklığı, içerik türleri ve hedeflenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına dayalı bir kampanya planlaması. Kitleniz hangi aralıklarda mailing istiyor, kampanya dönemlerini ne sıklıkta yapmak lazım, gönderi planlaması ve daha fazlası için yanınızdayız.

Gönderim Zamanlaması

Epostalarınızın en etkili olduğu zamanları ve günleri belirlemek, açılma ve tıklama oranlarını artırabilir. Raporlama ve analizlerle en doğru zamanı belirleyip gönderiyi birlikte planlıyoruz.

Mailing Tasarım Süreçleri.

Epostalarınızın görsel tasarımı, etkileyici, dikkat çekici ve aynı zamanda okunabilir olmalıdır. Mailinglerinizin açılma ve tıklanma oranlarını yükseltmek için global standartlarda ve tüm mail servis sağlayıcılarda sorunsuz çalışacak tasarım desteğimizle yanınızdayız.

A/B Split Test.

Farklı başlıklar, görseller, çağrılar ve gönderim zamanları gibi faktörleri test etmek, en iyi performansı elde etmenizi sağlar. Email listemizin aktif kişilerini bölerek A/B splilt test sonuçları ile en doğru konu başlığı ve tasarımla gönderileri gerçekleştiriyoruz.

Pazarlama Otomasyonu.

Marketing Automation! Dijital dünyanın en önemli aracı haline gelen pazarlama aracı. Önceden belirlenmiş zamanlarda ve koşullarda otomatik epostalar gönderebilirsiniz. Örneğin, hoş geldin e-postaları veya terk edilmiş alışveriş sepeti hatırlatmaları gibi. Kurguyu ve önerileri bize bırakın!

Mailing Raporlama.

Eposta kampanyalarınızın başarısını izlemek için açılma oranları, tıklama oranları, dönüşüm oranları gibi metrikleri takip edip, data kırılımları yaratıyoruz. Bu verileri segment listelerinde kullanarak gelecekteki kampanyalarınızı optimize ederek en yüksek oranları hedefliyoruz.

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

TSPB Setup34'ü tercih etti.

TSPB

Kamu kurumu niteliğinde, özdüzenleyici bir meslek kuruluşu olan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, Sermaye Piyasası Kanunu ile 11 Şubat 2001’de kurulmuş ve Nisan 2001’de faaliyete...
Wellcare Setup34'ü tercih etti.

Wellcare

Wellcare, ilaç sektöründe 50 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Artan rekabet ortamında özellikle ürün gruplarında öne çıkmak isteyen Wellcare...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...