Eposta Pazarlama

Oluştur, Segment Et, Raporla! 

Eposta Listesi Oluşturma

Eposta pazarlamanın en önemli noktası, kaliteli bir email veritabanı listesine sahip olmaktır. İzinli veritabanı oluştururken, kayıt formu, iletişim dili, iys (İleti Yönetim Sistemi) entegrasyon süreçlerine kadar yanınızdayız.

Eposta pazarlama ajansı olarak tüm mailing süreçlerinde yanınızdayız.

Eposta Pazarlama Ajansı

Mailing İçerik Oluşturma

Her segment için özelleştirilmiş ve ilgi çekici içerikler oluşturmak önemlidir. Bu içerikler, promosyonlar, ürün haberleri, blog gönderileri, eğitici materyaller veya müşteri hikayeleri gibi farklı türlerde olabilir. Tüm içerik süreci ve planması içerik ekibimize emanet.

Kampanya Planlaması

Mailinglerinizin gönderim sıklığı, içerik türleri ve hedeflenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına dayalı bir kampanya planlaması. Kitleniz hangi aralıklarda mailing istiyor, kampanya dönemlerini ne sıklıkta yapmak lazım, gönderi planlaması ve daha fazlası için yanınızdayız.

Gönderim Zamanlaması

Epostalarınızın en etkili olduğu zamanları ve günleri belirlemek, açılma ve tıklama oranlarını artırabilir. Raporlama ve analizlerle en doğru zamanı belirleyip gönderiyi birlikte planlıyoruz.

Mailing Tasarım Süreçleri.

Epostalarınızın görsel tasarımı, etkileyici, dikkat çekici ve aynı zamanda okunabilir olmalıdır. Mailinglerinizin açılma ve tıklanma oranlarını yükseltmek için global standartlarda ve tüm mail servis sağlayıcılarda sorunsuz çalışacak tasarım desteğimizle yanınızdayız.

A/B Split Test.

Farklı başlıklar, görseller, çağrılar ve gönderim zamanları gibi faktörleri test etmek, en iyi performansı elde etmenizi sağlar. Email listemizin aktif kişilerini bölerek A/B splilt test sonuçları ile en doğru konu başlığı ve tasarımla gönderileri gerçekleştiriyoruz.

Pazarlama Otomasyonu.

Marketing Automation! Dijital dünyanın en önemli aracı haline gelen pazarlama aracı. Önceden belirlenmiş zamanlarda ve koşullarda otomatik epostalar gönderebilirsiniz. Örneğin, hoş geldin e-postaları veya terk edilmiş alışveriş sepeti hatırlatmaları gibi. Kurguyu ve önerileri bize bırakın!

Mailing Raporlama.

Eposta kampanyalarınızın başarısını izlemek için açılma oranları, tıklama oranları, dönüşüm oranları gibi metrikleri takip edip, data kırılımları yaratıyoruz. Bu verileri segment listelerinde kullanarak gelecekteki kampanyalarınızı optimize ederek en yüksek oranları hedefliyoruz.

Diğer hizmetlerimiz
ilgini çekebilir!

Son Dönem Çalışmalarımız

Turyol Setup34'ü tercih etti.

Turyol

Turyol; bünyesinde faaliyet gösteren 60 adet yolcu gemisi, 2 adet yolcu-araç gemisi, 8 adet deniz turizm gemisi, 4 adet hizmet gemisi ve işletmekte olduğu...
Azkarbon.com Setup34'ü tercih etti.

AZKarbon

İnci Holding'in daha temiz ve yeşil bir dünya hayali ile kurduğu pazaryeri olan AZKarbon.com. Web sitesinin trafiği ve dönüşüm oranlarının artması, yeni satıcıların AZKarbon'u tanıyıp...
DRD Setup34'ü tercih etti.

DRD Filo Kiralama

1998 yılından itibaren Türkiye Filo Kiralama sektörüne öncülük eden DRD Filo Kiralama, dijitale ve kurumsal iletişime verdiği önemle birlikte dijital pazarlama faaliyetleri için Setup34'ü...