Eposta Pazarlama

Eposta Pazarlama, markanın izinli veritabanına kendi tasarımı ve içeriği üzerinden, eposta yolu ile ulaşmasını sağlayan izinli bir pazarlama yöntemidir.

Kurgula, gönder, raporla.

Farklı bir email marketing deneyimi Message34

Arayüzümüz kullanıcıların sistemi en etkin ve en verimli şekilde kullanabilmesi üzerine tasarlandı. Basit anlatımlı, Türkçe arayüzümüzü kullanmak o kadar kolay ki bilgisayar kullanma bilgisi çok olmayan biri bile rahatlıkla sistemi yönetebilir.

İhtiyacınız olan her an ücretsiz eğitim desteğimizle ve teknolojiye uyumlu güncellemelerimizle yanınızdayız.

Message34 ile tanışmak için tıklayın.

İletişime Geç

Ulaşılabilirlik, Hedefleme, Başarı.

Email gönderiminizin başarısını bir çok kritere göre ölçümleyebilmenizi sağlıyoruz.

Tıklanma raporu, günlere ve saatlere göre mail okunma oranları, domain bazında ileti raporları (ISP’lerde hotmail, yahoo, gmail, mynet v.b), ulaşan, ulaşmayan üyeler (hard bounce ve soft bounce ayrım raporları) lokasyon bazlı açılma analizleri ve gönderinizi spam olarak işaretlemiş kişilerin raporları gibi detaylı raporlamalarımızla email kampanya sonuçlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Tüm bu raporları karşılaştırıp, rapordaki sonuçlara göre hedef ve grup yaratabilirsiniz.

Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda vereceğiniz kriterlere göre rapor oluşturuyoruz.

Eposta Pazarlama Ajansı ihtiyacınız varsa yanınızdayız!

Return Path Sertifikası

E-mail pazarlama yaparken, mail’lerinizin müşterilerinizin ‘’gelen kutusuna’’ düşmesini istediğinizi biliyoruz. Bununla birlikte, e-posta’larınızın teslim edilebilirliği (deliverability), gönderen olarak güvenilirliğinize bağlı. Her 5 email’den 1’inin gelen kutusuna düşmediği ve bunun da potansiyel gelirinizin %20’sinde bir kayıp oluşturduğu düşünülünce, e-posta’larınızın müşterilerin gelen kutusu’na düşmesinin, markanız için büyük önem taşıdığının farkındayız. Bu yüzden size Türkiye’de danışmanlığını verdiğimiz Return Path sertifikası’ndan bahsetmek istiyoruz.

Türkiye’de danışmanlığını verdiğimiz Return Path sertifikası ise, ‘’güvenli gönderici’’ listesinde yer almanızı sağlar ve spam filtreleri ile olan sorunları önemli ölçüde azaltır. Return Path sertifikası, bir e-posta göndereni olarak güvenilirliğinizin artmasını ve e-posta’larınızın teslim edilebilirliğini (deliverability) % 40’a kadar geliştirir.

Return Path sertifikası ayrıca dünya genelinde 2,1 milyardan fazla gelen kutusuna gelişmiş bir erişim sağlar. Sertifikaya sahip olduğunuzda, Hotmail ve Yahoo gibi email servis sağlayıcılarında daha iyi bir teslim edilebilirlik deneyimi yaşarsınız.

Return path sertifikasıyla ilgili danışmanlık almak isterseniz, Return Path Türkiye Partneri olan Setup34 olarak yardımcı olmak için biz her zaman buradayız.

www.message34.com

İletişime Geç