Sosyal Medya Ajansı

Markanızı, doğru hedef kitleyle buluşturacak yaratıcı içerikler.

Hayal ederiz, tasarlarız, analiz ederiz.

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medyadaki son yeniliklerle içeriklerinizi oluşturuyor; marka kimliğinize uygun geliştirdiğimiz stratejilerle markanıza değer katıyoruz. Siz de yaratıcı kampanyalarla hedef kitlenize sesinizi duyurmaya ne dersiniz?

İletişime Geç

Kreatif içeriklerle markanızın sosyal medyadaki sesi oluyoruz. Sosyal Medya Ajansı Setup34 Digital.

Sosyal medya hesaplarını yönettiğimiz yüzlerce markanın bizde bırakmış olduğu bilgi ve birikimle, markanız için en doğru içerikleri oluşturuyor; markanızın hikayesini sosyal medya aracılığıyla takipçilerinizle bir araya getiriyoruz. Tıklanan, dokunulan, okunulan, izlenen, dinlenen her mecraya bütünleşik tasarım hizmeti sunan ekibimiz; her geçen gün takipçi sayınızın yükselmesi ve marka bilinirliğinizin artması için durmadan çalışıyor!

Hedef kitlenize yönelik geliştirilmiş stratejiler
Sosyal medyadaki yolculuğunuza rehber oluyor; farklı ve yalın içeriklerle hedef kitlenize uygun işler üretiyoruz. Bu yoldaki en büyük motivasyon kaynağımızsa işini aşkla yapan ekibimiz oluyor.

Sosyal medya trendleriyle içerik oluşturma
Oluşturduğumuz içerik takvimleriyle paylaşımlarınızı düzenli hale getiriyor, içeriklerinizi en doğru saatlerde paylaşarak daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlıyoruz. Değişen sosyal medya dinamiklerine hızla adapte oluyor; sosyal medyanın enerjisini en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Performansı gösteren rapor ve analizler
Aylık ve yıllık oluşturulan raporlarla markanızın gelişimine katkı sağlıyoruz. Hedeflerinizi en doğru şekilde belirleyerek markanız için bir yol çiziyoruz. Rakip analizleriyle sizi bir adım öne taşıyor; pazarın ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya yönetimi için bir yardıma ihtiyarız varsa, sizin için buradayız!

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM