Reklam ve Medya Yönetimi

Kısa metinDijital reklam ve medya yönetiminde yenilikçi, dinamik ekibimizle, sizi doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaştırırız.

Kurgu, planlama, verim.

Reklam ve Medya Yönetimi

En doğru reklam stratejisini belirleyerek site ziyaretçi sayısını, satış büyüklüğünü ve marka bilinirliğini arttırıyoruz.

İletişime Geç

Doğru zamanda doğru yerde olmak.

Bizim temel sloganlarımızdan biri de doğru zamanda doğru yerde olmaktır. Dijital reklam ve medya yönetiminde yenilikçi, dinamik ekibimizle, sizi doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaştırırız.

Kısa sürede maksimum faydaya ulaşacağınız reklam stratejisini size sunarız, merak ettiklerinizi yanıtlarız. Marka bilinirliğinizi arttırarak sizi hedefinize bir tık daha yaklaştırırız!

Adwords Reklamları Uzman İşidir
Müşterilerimiz Google Adwords ile aramızın iyi olduğunu bilir!
Adwords reklamları ile size potansiyel müşterilerinize ulaştırırız. Anahtar kelimeleri tespit eder, en doğru hedefleme yöntemini kullanır ve doğru bütçeyle doğru kişilere erişim sağlarız.

Markanıza katkısı yüksek Google reklam çözümleri sunarız.

Çok Yaşa Sosyal Medya Reklamları
Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram gibi sosyal medya platformlarında uyguladığımız reklamlarla hedef kitleyle interaktif bir iletişimde oluruz. Markanızın organik yayılımını arttırır, var olan kitlenize de markayı benimsetiriz.
Sürekli gelişen, araştıran, değişime önem veren bir ekip olduğumuz için, tüm sosyal medya platformlarındaki yeni reklam güncellemelerini takip eder ve markanız için uygularız. Burada bütçenize ve stratejinize en uygun kombinasyon ile çalışırız.

Nedir Bu InFluencer?
Çok güzel bir fikir bulduk, sizden de onay aldık, tüm süreçleri tamamladık. Ama bir de kitleleri etkileyen bir kanaat önderine ihtiyaç var. Çünkü çok iyi bilirsiniz ki, tüm kullanıcılar gerçek deneyime önem verir.

İşte bu noktada “InFluencer Marketing” devreye giriyor! Biz de Setup34 ekibi olarak markanızı kanaat önderleri, fenomenler ile tanıştırıyor ve hedef kitlenizi genişletiyoruz.

İletişime Geç