Ne Yaparız

Setup34, iletişim ve pazarlama yeteneğini dijital medya mecralarının iç dinamikleriyle birleştirerek sizi hedeflediğiniz konuma taşır.
Dijital Strateji Yönetimi

Dijital Strateji Yönetimi

Hedef kitlenizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek için, dijital mecralarda ihtiyaçlarınıza yönelik öneriler sunar, etkili çözümlerle markanızı doğru zamanda doğru yerde konumlandırırız.

Hizmet Detayı
Dijital Strateji Yönetimi

Yazılım Geliştirme

Potansiyel müşterilerinizi markanızla etkileşime geçirmeye teşvik edecek, pazarlama stratejinize uygun kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar geliştirir, en son teknoloji ve işlevleri içeren mobil uyumlu çözümler üretiriz.

Hizmet Detayı
Setup34 Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada hedef kitlenize nereden ulaşabileceğinizi en iyi şekilde belirler, etkileşim kurar ve dönüşüm gerçekleştirmenizi sağlarız. İçerik takvimlerinizi oluşturur, yaratıcı kampayalarla hedef kitlenizin sesinizi duymasını sağlar ve performansla ilgili önemli metrikleri gösteren raporlar hazırlarız.

Hizmet Detayı
Setup34 Eposta Pazarlama Ajansı

Eposta Pazarlama

Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik, özel bir arayüze sahip, yüksek performanslı web tabanlı yazılımlar ve uygulamalar geliştirir; ihtiyaçlarınızla doğru orantılı yazılım tasarımı, planlama ve test işlemleri yaparız.

Hizmet Detayı
v

Search Engine Optimization

Hedef kitlenizin markanızı veya ürününüzü arama motorlarında daha kolay bulması için performans odaklı anahtar kelime stratejisi, içerik optimizasyonu sağlar; markanız için organik olarak artan satış, artan karlılık ve azalan maliyet verimliliği inşaa ederiz.

Hizmet Detayı
Setup34 Banner Tasarım Ajansı

Banner Tasarım ve Uygulama

Hedef kitlenize ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi bir adım daha öne çıkarmak için yaratıcı banner tasarımları ve sloganları hazırlar; bu tasarımları web, mobil ve diğer tüm cihazlar için optimize hale getiririz.

Hizmet Detayı

Yaratıcı çözümler.

Markanıza özel geliştirdiğimiz ürünleri CRM sisteminize entegre ederek geliştirilebilir raporlar sunarız. En yeni teknoloji ve altyapı ile sorunsuz bir yazılım deneyimi yaşatmayı hedefleriz.
İLETİŞİME GEÇ

Nasıl Çalışıyoruz?.

Pazarlama stratejinizi dijital dünyaya uygun yaratıcı fikirlerimizle birleştiriyoruz.

1

Keşfederiz

2

Strateji Geliştiririz

3

Tasarlarız

4

Raporlarız