Setup34 Digital AgencyBizden Haberler Think With Google’nin Bu Ayki İlham Kaynağı Setup34 Digital Oldu!

Think With Google’nin Bu Ayki İlham Kaynağı Setup34 Digital Oldu!

Pazarlamacıların ilham aldığı verileri sunan Google’nin hizmeti Think With Google’da, bu ayın ilham kaynağı Setup34 Digital’in başarısı oldu!

 

Koronavirüs pandemi sürecinde online alışverişe artan ilgi, markaların tüketici ilgisini karşılayacak reklam modellerini keşfetmesini gerekli kıldı. Tam bu aşamada dünya çapında bir ayakkabı markası olan Asics, Türkiyede Setup34 Digital ile reklam stratejilerini yeniden yazdı!

 

Setup34 Digital olarak markanın doğru hedef kitle belirlemesi için yaptığımız çalışmalarla verimliliği artırırken; remarketing çalışmalarımızla müşterilerimize yeniden ulaşmak ve dikkatlerini çekmek için farklı kampanya modelleri kullandık. Asics’in standart alışveriş kampanyalarından akıllı alışveriş kampanyalarına geçişini gerçekleştirerek dönüşüm değerinin %58, reklam yatırımından elde edilen gelirinin %8 ve ortalama sepet değerinin %12 yükselmesini sağladık.

 

Medya planlama direktörümüz Koray Dindoruk ve ekibinin bu başarısı ise Google’nin gözünden kaçmadı. Asics için yaptığımız bu çalışmalar; pazarlamaya ilgili veriler, fikirler ve başarıların paylaşıldığı Think With Google platformunda “başarılı örnek” olarak yayınlandı.

 

Siz de bu başarı öyküsüne dair ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız Bir online perakendeci otomasyonun gücüyle doğru kitleye doğru zamanda nasıl ulaştı?” yazısını okuyabilirsiniz.

Setup34 Digital Ekibi!

No Comments

Leave a reply